İndirme ayrıntıları

Wintoflash Portable, Windows işletim sistemini CD-DVD olmadan USB Flash bellekten yüklemek istiyorsanız ücretsiz ve kolay kullanımlı bir programdır. Netbook gibi makinelere yeni bir Windows yüklemesi yapmanız gerekiyorsa, WinToFlash gibi küçük bir yardımcı program sizin için çok iyi bir çözüm olabilir.

Wintoflash ile Windows USB Format Diski Hazırlayabilirsiniz...

WinToFlash, CD veya DVD'den "önyüklenebilir bir Windows kurulum USB sürücüsü" oluşturmanıza yardımcı olabilecek kullanışlı bir araçtır. WinToFlash ayrıca LiveCD'lerin önyüklenebilir USB sürümlerini de yapabilir. Günümüzde optik sürücüler (CD-DVD) olmadan daha fazla bilgisayar üretilmekte, bu program bu noktada özellikle yararlı olabilir.

WinToFlash'u kullanmak için dosyayı açmanız, USB sürücünüzü bağlamanız, Windows diskinizi takmanız ve mevcut seçenekler arasından seçim yapmanız yeterlidir.

Genel Özellikleri:

  • Windows 32 bit ve 64 bit tam destek.
  • Windows XP / 2003 Kurtarma Konsolu ile bir USB sürücü oluşturma.
  • Windows 2000 / XP / 2003 için bir acil bootloader ile bir USB sürücü oluşturma.
  • Bölümler tablosunun herhangi bir seçeneğine ince ayar yapma.
  • FAT dosya sistemi ile ilgili ince ayarlama yapabilme.
  • Çoklu dil desteği. (Türkçe dahil)

Genel olarak, WinToFlash acemi ve deneyimli kullanıcılar için iyi bir araçtır. Programın güçlü özellikleri ile birlikte, kullanımı kolay, standart keşfedilebilir bir kullanıcı arayüzü vardır. Uygulama, Windows işletim sisteminin temiz yüklemelerini gerçekleştirmek için Windows disk kullanmanın iyi bir alternatifini sağlar.

WinToFlash-logo
Bilgiler
Eklenme 2021-01-27
Son Değişiklik 2021-06-07
Sürüm
Boyut 9.12 MB
Değerlendirme
(0 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 163
Lisans Ücretsiz / Reklamlı
Dil Türkçe
Joomla SEF URLs by Artio