e
 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

McAfee Antivirus logo

McAfee AntiVirus Plus

Loading...
Loading...
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretli
 • Dil Seçenekleri Türkçe
 • ÜreticiMcAfee
 • İşletim Sistemi Windows

McAfee AntiVirus Plus; zararlı yazılım önleme ve güvenlik duvarı özelliği ile güvenliğinizi sağlarken, sörf yapabileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz ve çevrimiçi sosyalleşebileceğiniz temel güvenlik de sağlar.

McAfee Antivirus Plus Özellikleri:

Komple Virüs Koruması, Casus Yazılım Koruması ve Zararlı Yazılım Koruması

Yılmayan güvenlik yazılımı McAfee AntiVirus, tehlikeli e-postaları, riskli web içeriğini ve virüsler, Truva atları, casus yazılımlar ve rootkit’ler gibi çevrimiçi tehditleri tarar ve engeller.

Gerçek Zamanlı Koruma

Siber suçlular, kılık değiştirmede ustadır. McAfee Active Protection şüpheli materyale bakar ve bilgisayarınızın güvende kalmasına yardımcı olmak için materyalin riskini hemen belirler.

İki Yönlü Güvenlik Duvarı

Ek Internet güvenliği yazılımı katmanları, kötü adamların bilgisayarınıza sızmasını veya kişisel bilgilerinizi çalarak kaçmasını önler. Bu trafik polisi, durmaksızın devriye gezerek zararlı yazılımların bilgisayarınıza erişim sağlamasını önler.

Güvenli Arama ve Alışveriş

McAfee Antivirus, arama sonuçlarınızın yanındaki renk kodlu simgeler, tıklamadan önce hangi sitelerin güvenli olduğunu ve hangilerinin zararlı kod yükleyebileceğini, kimliğinizi avlayabileceğini veya size spam gönderebileceğini bilmenizi sağlar.

Hızlı Başlangıç ve Tarama Süreleri

Dijital yaşamınızın keyfini zirveye taşımak ve minimum aksaklıkla sörf yapmanızı, alışveriş yapmanızı ve sosyalleşmenizi sağlamak amacıyla performansa yatırım yapıyoruz.

Digital Data Shredder

Bilgisayarınızı bağışladığınız, geri dönüşüme verdiğiniz, ödünç verdiğiniz veya yükselttiğiniz zaman, hassas dosyalara başka kullanıcılar tarafından ulaşılamayacağından emin olmak için hassas dosyaları kalıcı olarak imha edin.

Bilgisayar Ayarlama

Kullanılmayan uygulamalar, önbellekteki tarayıcı dosyaları ve diğer gereksiz öğeler bilgisayarınızı yavaşlatır. McAfee QuickClean yazılımı, bilgisayarınızın dijital hayatınıza ayak uydurabilmesi için bu dağınıklığı ortadan kaldırır.

YENİ Özel Bot Önleme Koruması

McAfee Antivirus Plus, dolandırıcılara ait web adreslerine bilgisayarınızın bağlanma denemelerini önleyerek, görünmez botnet yazılımlarını artık engelliyor. Bu ek savunma, bilgisayarınızın gizli bilgilerinizi Internet suç şebekelerine göndermesini önlemeye yardımcı olur.

YENİ USB ve Kaldırılabilir Disk Taraması

Taşınabilir depolama cihazlarına (USB disk) virüs bulaşabilir ve zararlı kodları sistemden sisteme yayabilir. McAfee, bilgisayarınıza ve ağınıza bulaşmadan önce bu taşınabilir ortamdaki virüsleri, Truva atlarını ve solucanları tarar ve engeller.

YENİ Yükleme Öncesi Tarama

Çoğu insan McAfee korumasını virüs bulaştığı için alır. Sisteminizi kurtarmanıza yardımcı olmak amacıyla McAfee, yazılımımız yüklenirken virüsleri temizlemeye çalışır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478