İndirme ayrıntıları

Internet Explorer 11 Türkçe - Windows Internet Explorer 11 Türkçe - Windows 7-8

Microsoft'un Windows platformları için yıllardır yayınladığı Internet Explorer web tarayıcısının son sürümüdür. Windows 7 ve Windows 8 de kullanılabilen 11. versiyonu Chrome, Firefox gibi rakiplerini geride bırakmak için pek çok yenilikleriyle beraber gelmekte.

Internet Explorer 11 Türkçe

Microsoft'un Windows platformları için yıllardır yayınladığı Internet Explorer web tarayıcısının son sürümüdür. Windows 7 ve Windows 8 de kullanılabilen 11. versiyonu Chrome, Firefox gibi rakiplerini geride bırakmak için pek çok yenilikleriyle beraber gelmekte.

Öncelikle bilgisayarınızda işletim sisteminiz için yayınlanan en son sürüm web tarayıcısını kullanmanızı güvenliğiniz için gerekli olduğunu hatırlatmak isteriz.

Günümüzde yüksek çözünürlüklü ekrana sahip bilgisayarlar kullanılmaya başlandığını ve yaygınlaştığını göz önüne alırsak; Internet Explorer 11 web tarayıcısı, ekranınızda en doğru ölçeklendirme yapabilme özelliğine sahiptir.

Internet Explorer'ın diğer önemli bir özelliği de düşük performansa sahip bilgisayarlarda da hızlı bir şekilde çalışabilirliğidir.

Internet-Explorer-logo0
Bilgiler
Eklenme 2021-02-08
Son Değişiklik 2021-02-22
Sürüm
Boyut 30.04 MB
Değerlendirme
(0 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 140
Lisans Ücretsiz
Dil Türkçe
Joomla SEF URLs by Artio