İçeriğe geç
Anasayfa - Ares 2.5.8

Ares 2.5.8

Ares, kullanıcıların resim, video, uygulama, belge vb. dosyaları dijital ortamda paylaşabildikleri açık kod kaynaklı p2p Türkçe dosya paylaşım programıdır. Bu sanal topluluğun bir üyesi olarak kullanıcılar tarafından paylaşılan dosyaları arayabilir ve indirebilirsiniz. Ares en yeni sürüm BitTorrent protokolü ve Shout Cast radyo istasyonlarını da destekler. Yine Ares Türkçe ile sohbet odalarına katılabilir, kanal açabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. En iyi mp3 indirme programlarından biridir. Aynı zamanda Türkçedir.

Ares Türkçe Programının Özellikleri:

Hızlı İndirme: Ares otomatik olarak birçok kullanıcıya ait kaynakları bularak indirme hızını artırır. mp3leri hızlıca indirebilirsiniz. Güvenlik duvarları arkasında çalışarak yapılandırma gerektirmez.

Ses-Video Oynatıcısı: Ares’te henüz indirme işlemi devam ederken dosyaları ön izleyebilir, çalma listesi oluşturabilir ve bu listeyi düzenleyebilirsiniz. Internet radyosu da desteklenmektedir.

Sohbet Odaları: Ares’te kendi chat odanızı oluşturabilir, diğer kanallara girebilirsiniz. Bunları dosyalarınız inerken yapabilirsiniz.

Güçlü Kitaplık Yöneticisi: Ares’te paylaştığınız dosyalar kitaplık bölümünde kategoriler halinde düzenlenir. Bu kategorileşmeye göre dosyaları sıralayabilir, paylaşım ayarlarını değiştirebilirsiniz. Hızlı arama özelliği sayesinde yazdığınız anahtar kelime kolayca bulunur.

Açık Kod Kaynak: Ares %100 ücretsiz bir yazılımdır. Kaynak kodları serbest bırakılmıştır. Kodlama biliyorsanız programı kendinize göre değiştirebilir, eklemeler yapabilirsiniz.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir