İçeriğe geç
Anasayfa - Wise Folder Hider 4.4.3

Wise Folder Hider 4.4.3

Wise Folder Hider, klasörlerinizi ve dosyalarınızı parola ile korumak için tasarlanan harika bir küçük uygulamadır. Program sayesinde meraklı gözler klasörlerinizi okuyamaz veya değiştiremez. Uygulama, Windows PC’nizdeki dosyalar ve klasörler için gelişmiş güvenlik sağlar, yetkisiz erişimi engeller ve gizliliğinizi güvence altına alır.

Dosya ve Klasörlerinizi Şifreleme / Gizleme İçin En İyi Programlardan Biridir

Wise Folder Hider kullanıcılara daha yüksek bir güvenlik seviyesi sunmanın en iyi yoludur. Wise Folder Hider tarafından gizlenen dosya ve klasör için ikinci bir şifre belirleyebilirsiniz. Böylece gizli dosyalara sahip olanların yüksek güvenlik endişelerini ortadan kaldıracaktır.

Uygulamanın arayüzü, sezgisel olduğu için kullanımı kolaydır. Ek bir bonus olarak, Wise Folder Hider, “Wise Folder Hider ile Dosya / Klasörü Gizle” seçeneğini bağlam menüsüne eklemek için yüklerken size seçenek sunar. Ardından, uygulamayı başlatmadan dosyaları veya klasörleri doğrudan sağ tıklayarak gizleyebilirsiniz.

Uygulamanın benzer yazılımlardan farklı yanı; gizli bir dosya veya klasörün değiştirilmesi söz konusu olduğunda, bunu göstermek, düzenlemek ve sonra tekrar gizlemek zorunda kalmazsınız. ‘Open’ düğmesinin tek bir tıklaması gizli dosyayı veya klasörü açacaktır, böylece size görünür olacaktır. Daha sonra gizlenmemiş gibi düzenleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Düzenlemeyi tamamladığınızda, programı kapatırsınız ve dosya veya klasör otomatik olarak tekrar gizlenir. Bu kullanışlı özellik, sık kullanılan gizli dosyaları düzenlediğinizde kullanışlıdır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir