İçeriğe geç
Anasayfa - Xtreme Download Manager (XDM) 7.2.11

Xtreme Download Manager (XDM) 7.2.11

Xtreme Download Manager, %500’e varan oranlarda indirme hızını artırabilen, bozuk yada sonlanmış indirme işlemlerini sürdürebilen, kullandığınız WEB tarayıcınızla bütünleşebilen, videoları ve daha fazla çeşit dosya vb. yakalayıp indirebilen gelişmiş ve güçlü bir ücretsiz program indirme programıdır.

“Xtreme Download Manager” Ücretsiz Program İndirme Programının Özellikleri

Xtreme Download Manager, indirme işlemini hızlandırmak için sofistike dinamik segmentasyon algoritmasını, veri sıkıştırma ve yeniden bağlantı kurma özelliklerini kullanır. Xtreme Download Manager, HTTP, HTTPS ve FTP protokollerini, güvenlik duvarlarını, proxy sunucularını, otomatik proxy komut dosyalarını, dosya yönlendirmelerini, çerezleri, yetkilendirmeyi vb. destekler.

XDM (Ücretsiz), Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari ve tüm popüler tarayıcılarla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. XDM ayrıca, gelişmiş tarayıcı entegrasyonu kullanarak otomatik olarak indirme işlemlerini yürütmek için başka bir tarayıcı / uygulama ile entegre olur. XDM ayrıca, herhangi bir tarayıcı entegrasyonu olmadan video indirmek için yerleşik bir YouTube indiriciye sahiptir.

XDM İle:

  • Dosyaları maksimum hızda indirebilirsiniz. (5-6 kat daha hızlı)
  • Tüm tarayıcıların tüm sürümleriyle çalışır.
  • XDM, herhangi bir tarayıcıyla (Firefox, Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari veya Internet’ten dosya indirmeye çalışan diğer herhangi bir programla) bütünleşebilir.
  • XDM, YouTube, Meta cafe veya diğer popüler video paylaşım sitelerinden videoları kaydedebilir.
  • Windows ISA ile çalışır, Otomatik proxy, NTLM, Kerberos kimlik doğrulamasını destekler.
  • Kimlik Doğrulama, Proxy Sunucuları, Çerezler, Yönlendirme vb. Ile HTTP, HTTPS, FTP protokollerini destekler.
  • Bağlantı sorunu, elektrik kesintisi veya oturumun sona ermesinden kaynaklanan bozuk yüklemeleri devam ettirir
  • Toplu indirme, pano izleme, otomatik antivirüs kontrolü, zamanlayıcı, indirme tamamlandığında sistem kapatma gibi pek çok özelliğe sahiptir.
Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir