İçeriğe geç
Anasayfa - AnimaShooter Junior 3.9.7.0

AnimaShooter Junior 3.9.7.0

AnimaShooter Junior, Canon DSLR ve HD webcam desteği ile profesyonel bir stop-motion animasyon uygulamasıdır. AnimaShooter Junior ile web kameranızı veya video kameranızı kullanarak Firewire (IEEE 1394) bağlantısı ile stop motion animasyonu oluşturabilirsiniz.

Program Full HD (1920×1080) kadar çözünürlükleri destekler. Hareket animasyon tekniklerinin durdurulması, çeşitli zaman aralıklarında yakalanması gereken birden çok çekim gerektirir. Devamlı bir film oluşturmak için bunlar birlikte oluşturulur. AnimaShooter Junior, web kameranız, Canon DSLR veya video kameranızla görüntü yakalamanızı ve istenen sahnelerin fotoğraflarını çekmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, sıralama ve organizasyonunuzu kolaylaştırmak için her çerçeve ayrı ayrı kaydedilir ve düzenlenir.

Genel özellikleri şunları içerir:

  • Full HD (1920×1080) desteği ile Camcorder / DV video kamera uyumluluğu. (Firewire (IEEE 1394) bağlantısıyla)
  • Bir kareyi veya kare grubunu Kopyala, Kes ve Yapıştır & Taşı özellikleri.
  • Dışarı aktarma formatları. (JPG, PNG, TIFF, WEBP).
  • Dışa aktarılacak görüntüleri kırpabilme veya ölçeklendirebilme.

AnimaShooter Junior kullanımı basittir; sadece bir proje açın, yakalama cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın ve uygulamanın yayına erişmesine izin verin. Ayarladıktan sonra, çerçeveler daha sonra bir tuş tıklamasıyla yakalanabilir ve aynı zaman çizelgesine eklenir. Zaman çizelgesi kolayca değiştirilebilir; görüntülerin sırasını değiştirebilirsiniz, ya da bunları tamamen kopyalayabilir ya da silebilirsiniz. AnimaShooter Junior sezgisel bir arayüze sahiptir ve program arayüzünde gezinmek çok kolaydır.

Bununla birlikte, çok sayıda ayar seçeneğine ihtiyacınız olabilir. Örneğin: montaj, RAM ön izleme, dışa aktarma sekansları, dışa aktarma videosu ve zaman atlamalı çekim gibi geniş bir fonksiyon yelpazesine ihtiyacınız varsa, AnimaShooter Pioneer programını indirebilirsiniz.. Genel olarak, ücretsiz bir uygulama için Anima Shooter Junior hiç de fena olmayan bir programdır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir