İçeriğe geç
Anasayfa - TunePat Spotify Converter 1.3.2

TunePat Spotify Converter 1.3.2

TunePat Spotify Converter, en iyi Spotify müzik converter (Dönüştürücü) programlarının başında geliyor. Spotify’den müziği kaydedebilirsiniz.

İndirdiğiniz Spotify müziğini MP3 / AAC / WAV / FLAC / AIFF formatlarına dönüştürebilirsiniz. Dönüştürmeden sonra% 100 kayıpsız Spotify sesini korumuş olursunuz..

Yine tüm ID3 etiket bilgilerini ve 10X daha hızlı dönüştürme hızını da korumuş olursunuz. Spotify istemcisini kurmanıza gerek yoktur. TunePat Spotify Converter için ücretsiz güncelleme ve teknik destek vardır. Türkçe dahil 25 dil desteği bulunur.

TunePat Spotify Converter Özellikleri

Premium olmadan Spotify Şarkılarını İndirin

Spotify şarkılarını çevrimdışı oynatma için indirme yeteneğinin Premium kullanıcılar için tescilli olduğu iyi bilinmektedir, Spotify Free kullanıcıları yalnızca çevrimiçi olarak Spotify müzik akışı yapmakla sınırlıdır. Ancak şimdi TunePat Spotify Converter ‘in çıkması sayesinde işler değişti. TunePat Spotify Converter, Spotify kullanıcılarının Spotify uygulamasını yüklemeye gerek kalmadan Spotify şarkılarını ortak bir formata indirip dönüştürmelerine yardımcı olmaya adanmıştır. Bununla birlikte, hem Spotify Free hem de Premium kullanıcıları, Spotify şarkılarını çevrimdışı akış için cihazlarından herhangi birine aktarabilir.

Spotify Müziğini MP3 / AAC / WAV / FLAC / AIFF’ye dönüştürün

Daha fazla cihazda Spotify şarkılarının keyfini çıkarmanızı kolaylaştırmak için TunePat Spotify Converter, herhangi bir Spotify şarkısını, albümü veya çalma listesini düz MP3, AAC, FLAC, AIFF ve WAV formatı dahil olmak üzere çeşitli formatlara dönüştürmeyi destekler. Bu tür bir aracın yardımıyla, MP3 / AAC / WAV / FLAC / AIFF formatında Spotify şarkılarını kolayca alabilir ve tüm MP3 çalarlarınızda, AAC uyumlu müzik çalarlarınızda, araba çalarlarınızda, iPod, iPhone, Zune, PSP, ve dahası.

10X Dönüştürmede Kayıpsız Spotify Sesi Alın

Yenilikçi bir kodlama teknolojisi ile oluşturulan TunePat Spotify Converter, Spotify’den müzik indirirken 10 kata kadar daha hızlı çalışabilir. Kullanıcılar, tek bir şarkıyı tekdüze bir şekilde seçmek ve işlemek yerine dönüştürmek için tek seferde Spotify’den 100’e kadar şarkı ekleyebilir. Dahası, dönüştürme işlemi sırasında ses kalitesinde herhangi bir kayıp olmaz. Dönüştürmeden sonra, orijinal ses dosyalarıyla aynı olan% 100 kayıpsız Spotify müziği alacaksınız.

Tüm ID3 etiket bilgilerini saklayın

Fantastik dinleme efektlerinin yanı sıra, TunePat Spotify Converter ayrıca tüm ID3 etiketlerini saklamanın harika bir özelliği ile insanları şaşırtıyor. Bu araç, Parça Numarası, Sanatçı, Çizim, Albüm ve diğer meta veri bilgileri gibi ID3 etiketlerinin çıktı sesinde kolayca tutulmasını mümkün kılan gelişmiş bir ID3 etiket tanımlama teknolojisini kullanır. Bu harika ve insancıllaştırılmış özellik sayesinde, artık müzik çıktı kitaplığını sanatçılara ve albümlere göre tek tek manuel olarak sıralamadan kolayca düzenleyebilirsiniz.

Ücretsiz Yükseltme ve Teknik Destek

TunePat Spotify Converter, özlü ancak sezgisel bir arayüzle iyi tasarlanmış. Kullanıcı eğitimine başvurmadan bile ilk bakışta herkes bunu halledebilir. Ve uyumluluk konusunda endişelenmenize gerek yok; TunePat Spotify Converter, Windows 11-10/8/7 ile tamamen uyumludur. Programı satın aldıktan sonra, ücretsiz güncellemelerin ve ücretsiz teknik desteğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir