İçeriğe geç
Anasayfa - Razer Cortex 10.3.7.0

Razer Cortex 10.3.7.0

Razer Cortex gelişmiş oyun performansı, oyun kayıt ve akıcı oyun oynama ve tek bir ekranda en iyi oyun fırsatlarını bulma şansı sunuyor. Oyunların çeşitli mağazalarda fiyat karşılaştırmalarıyla fiyat düşüşlerinden de hemen haberdar olabilirsiniz.

Razer Cortex ile Sadece Oyun Oynamaya Odaklanın

Razer Cortex, içerisinde kullanışlı araçlar bulunan ücretsiz bir uygulamadır. Oyuncuların bilgisayar performanslarını artırırken oyunları kaydetmelerini, oyun görüntülerini kaydetmelerini ve oyunlarda çeşitli yapabilecek fırsatlar bulmasını sağlıyor. Oyuncuların Amazon.com, GameStop, GOG, Green Man Gaming, Steam ve Origin gibi mağazalardaki fiyat düşüşleriyle güncel kalmasını sağlayan bir fiyat karşılaştırma motoru sağlar. Her zamanki istek listeleri ve oyun bildirimleri, Razer Cortex’ in kullanışlı özelliklerinden birinin, kullanıcıların önceki oyun etkinliklerine dayanarak eğlenebilecekleri oyun önerisi sunmasıdır.

Razer Cortex ayrıca bir ekran yakalama galerisi ve bir kayıt dosyası yedekleme işlevi de dahil olmak üzere bazı harika araçlara sahiptir. Ayrıca oyun değişikliklerinde ve sonrasında PC performansının iyileştirildiğini iddia eden bir “oyun güçlendirici” vardır.

Razer Cortex’ in sosyal yönü, oyuncuların Facebook ve YouTube’daki oyun içi anları paylaşmalarına olanak tanıyan iyi bir işlevsellik ile destekleniyor. Genel olarak, yeni ve aranan başlıklar üzerinde en iyi fırsatları bulmak isteyen ve burada ve orada birkaç tweaks yapmak isteyen oyuncular için en uygun olan kullanışlı küçük bir uygulamadır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir