İçeriğe geç
Anasayfa - Netflix

Netflix

Netflix aboneliğiniz varsa ve Windows 8-10 yada Windows 11 işletim sistemli PC’ye sahipseniz; bu uygulamayı indirerek kolayca Netflix’i izleyebilirsiniz. Dizi ve filmlerinizi PC’ nizden zevkle izlemeye devam edebilirsiniz.

Netflix Windows İndir

Netflix, dizi ve filmleri telefonunuzdan izleme imkanı sunan, dünyanın lider abonelik servisidir. Netflix mobil uygulaması, her zaman ve her yerde en iyi deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Netflix üyeliğiniz kapsamında ücretsiz uygulamayı edinerek, binlerce televizyon dizi ve filmi anında izleyebilirsiniz. Netflix üyesi değilseniz, Netflix’e kaydolun ve bir aylık ücretsiz denememiz ile telefonunuzdan Netflix keyfini sürmeye hemen başlayın. Netflix nasıl çalışıyor?

• Netflix üyeliği, düşük bir aylık ücret karşılığında sınırsız dizi, program ve filme erişim sağlar.

• Netflix uygulamasıyla istediğiniz kadar dizi ve filmi, istediğiniz sıklıkta ve istediğiniz zaman anında izleyebilirsiniz. • Düzenli olarak eklenen binlerce içerik ve yeni dizi bölümlerinin yer aldığı bir listede Arama yapabilirsiniz.

• Videoları aratın ve telefonunuzdan ya da sürekli olarak büyüyen desteklenen cihaz listesindeki bir cihazdan hemen izleyin.

• Dizi, program ve filmlere puan vererek bize neleri sevdiğinizi söyleyin; böylece Netflix size en çok beğeneceğiniz içerikleri önerebilir.

• İzlemeye bir cihazda başlayın, bir başkasında devam edin.

Netflix yayınlarını izleyebileceğiniz televizyon, oyun konsolu, tablet, telefon, Blu-ray oynatıcı ve alıcı kutularını netflix.com adresinden öğrenebilirsiniz. Lisans Sözleşmesi Bu uygulamayı indirerek, www.netflix.com adresinde yer alan Netflix Kullanım Koşulları ve Gizlilik Bildirimini kabul etmiş olursunuz. YÜKLE butonuna tıklayarak Netflix uygulaması ve bu uygulamayla ilgili tüm güncelleme ve yükseltmelerin yüklenmesine onay vermiş olursunuz.

Kaynak: https://www.microsoft.com

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20