İçeriğe geç
Anasayfa - Clean Space 7.33

Clean Space 7.33

Bilgisayarınızı ne kadar çok kullanırsanız, bilgisayarınız rastgele çöp toplar. Bilgisayarınızın çöplüğü, önbellek, çeşitli programların geçici dosyaları, internet çerez dosyaları, internet tarama geçmişi, günlükler, index.dat dosyaları, kayıt defteri girdileri ve hatta Windows’un kendisi gibi birçok nesneye sahiptir. Genellikle, bu nesneler, gizli sistem klasörleri olmak üzere, bilgisayarınızın her yerine dağılmış durumdadır.

CleanSpace, tüm elektronik dijital çöplerinizi tamamen silmek ve çevrimiçi gizliliğinizi korumak için tasarlanmış güçlü / profesyonel seviye programdır.

Bilgisayarınızda biriken çöp dosyalar zaman içinde sisteminizi tıkayabilir ve Windows’u yavaşlatabilir ve bu süreçte gigabaytlarca değerli disk alanı boşa harcanabilir.

CleanSpace, Windows ve diğer tüm programlarınızın daha verimli çalışması için tek bir tuşla güvenli bir şekilde ve yukarıdaki tüm önemsiz şeylerden kurtulabilmenizi sağlar. CleanSpace ayrıca sizi hiç kimsenin geçmişteki çevrimiçi etkinliğinizi takip edemeyeceğinden emin olmanızı sağlar. CleanSpace, tüm silinmiş verilerin tamamen kurtarılamayacağını iddia eder, bu yüzden fiziksel olarak en azından, bilgisayarınız saldırıya uğramış olsa bile güvenli kalacaktır.

CleanSpace ayrıca web sitelerinin çevrimiçi olarak izlemek için kullandığı tüm tarayıcı çerezlerini kaldırır. Arayüz şık, modern ve kullanıcı dostu bir yazılımdır. Kurulumu basittir ve yazılımı kullanmak kolaydır. CleanSpace, çoklu endüstri ödülleri ve güvenlik blogcuları arasında yüksek puan almıştır.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir