İndirme ayrıntıları

WinSnap, bilgisayarınızda hızlı ve kolayca ekran görüntüsü almanızı sağlar ve yine kolayca; bu görüntüyü düzenlemenize yardımcı olur. Windows 7 ve Vista'daki Aero özelliğine destek verir, şeffaf arka plan ve tam dikdörtgen olmayan, oval köşeli pencereleri de kolayca yakalar. Winsnap ile gölge, yansıma, taslak, filigran, anında renk efektleri ekleyebilirsiniz. Dahili resim editörünün yetenekleri hoşunuza gidecektir.

Windows için Gölge Etkisi ve Destek

WinSnap ile saydam pencere çerçeveleri, köşeleri yuvarlatılmış ve gölgeler ile olası tüm resimleri işleyebilir. Ayrıca, gölge efekti uygulayabilirsiniz

WinSnap'ın Diğer Birkaç Özelliği:

  • PNG şeffaflık, alfa kanal özelliği ile; gölge ve yansımaları yarı şeffaf yapabilir, kolayca görüntü birleştirme yapabilirsiniz.
  • Aynı anda birden fazla seçim yaparak, birden fazla görüntü yakalayabilirsiniz. (Örneğin, pencereler, diyaloglar, düğmeler).
  • Ekrana yerleştirip tekrar istediğiniz gibi birleştirebilirsiniz.. (CTRL tuşunu basılı tutun veya birden fazla pencere veya nesneleri seçmek için SHIFT. Ayrıca birden fazla ekran bölgelerde aynı şekilde (Bölge yakalama modunda) seçebilirsiniz.)
WinSnap-logo
Bilgiler
Eklenme 2021-01-27
Son Değişiklik 2022-04-22
Sürüm
Boyut 3.93 MB
Değerlendirme
(0 oy)
Ekleyen Administrator
Sistem MS Windows
İndirilme 190
Lisans Ücretsiz
Dil Türkçe