İçeriğe geç
Anasayfa - Recuva 1.53.2078

Recuva 1.53.2078

Recuva (kurtarma anlamındadır), bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri yüklemenize yardımcı olabilecek ücretsiz bir Windows yardımcı programıdır. Geri Dönüşüm Kutusundan kazara boşaltılan dosyaların yanı sıra bellek kartları veya MP3 çalarlar gibi harici aygıtlardan kullanıcı hatasıyla silinen resimleri ve diğer dosyaları da kurtarabilirsiniz. Recuva ile, hatalar, çökmeler veya virüsler yüzünden ‘kaybolan’ dosyaları bile kurtarabilirsiniz!

Recuva İle Silinen Tüm Dosya ve Resimleri Geri Getirerek Kurtarabilirsiniz

Genel Özellikleri Şunlardır:

  • Arayüz kullanımı basit – sadece ‘Tara” yı tıklayın ve kurtarmak istediğiniz dosyaları seçin.
  • Dosya adı / türüne göre sonuçlar için kolay kullanımlı filtre.
  • Basit bir arayüz (Liste ve Ağaç görünümü gibi).
  • USB flash sürücüden çalıştırılabilir.
  • Ofis belgeleri, resimler, video, müzik, e-posta vb. dahil olmak üzere her türlü dosyayı geri yükler.
  • FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5, NTFS + EFS dosya sistemlerini destekler.
  • Dijital fotoğraf makineleri, bellek çubukları, CF kartları, Akıllı Ortam Kartları, SD kartlar vb. gibi çıkarılabilir ortamlardan dosyaları geri yükler.
  • Harici ZIP sürücüler, Firewire ve USB sabit sürücülerden dosyaları geri yükler.
  • Hafif ve hızlı.

Çoğu dosya kurtarma aracından farklı olarak Recuva, dosyaları hasarlı veya yeni biçimlendirilmiş sürücülerden geri yükleyebilir. Daha fazla esneklik ile Recuva, verilerinizi kurtarmanız için daha iyi bir şansa sahiptir. Recuva, sildiğiniz dosyaların izlerini bulmak için sürücünüzü tarayan gelişmiş bir derin tarama özelliğiyle birlikte gelir.

Recuva ayrıca, bir dosyayı yok etmenizi sağlayan, normal yazılım kurtarma araçları kullanılarak kurtarılamayacak şekilde güvenli bir üzerine yazma özelliğine de sahiptir. Dosyalarınızın silinmediğinden emin olmak için endüstri ve askeri standart silme tekniklerini kullanarak Recuva’nın güvenli üzerine yazma özelliği verilerinizin mümkün olduğunca gizli kalmasını sağlar.

Genel olarak, Recuva çok sayıda dosya türünü destekleyen üstün bir dosya kurtarma çözümüdür ve verilerinizi hafıza kartları, harici sabit sürücüler ve USB sürücüler gibi yeniden yazılabilir ortamlardan kurtarır. Hafiftir, kullanımı kolaydır ve CCleaner ve Speccy’nin yaratıcıları olan Piriform’dan olduğu için ücretsizdir!

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20