İçeriğe geç
Anasayfa - NTLite 2023.6.9292

NTLite 2023.6.9292

NTLite Free, Windows yükleme görüntülerini ‘çevrimdışı’ veya ‘canlı’ olarak düzenlemenizi sağlayan Windows yöneticileri için ücretsiz güzel bir programdır. ‘Canlı’ Düzenleme Modu’, yeniden yüklemeden, zaten yüklü Windows işletim sistemini değiştirmenize izin veren benzersiz bir özelliktir. Tek yapmanız gereken, düzenlemek istediğiniz işletim sistemindeki aracı çalıştırmak; ihtiyacınız olan şeyi değiştirmek ve gerekirse yeniden başlatmaktır.

NTLite ile Kendi Windows İşletim Sisteminizi Özelleştirin – Hazırlayın

NTLite Free, kullanımı kolay, sezgisel bir arayüze sahiptir. App dinamik menüleri, kolay bir görüntü montajı, genel bakış ve tek dosya ayarlarını kullanır.

Genel Özellikleri:

  • Sezgisel arayüz.
  • Disk bölümleme.
  • Son derece özelleştirilebilir. ‘Canlı’ düzenleme modu.
  • Uygulama, bileşen kaldırma, dil paketleri ve uygulama entegrasyonu, disk bölümleme ve bekleyen değişikliklere genel bakış gibi çeşitli özelliklere sahiptir.

NTLite’nin desteklenen işletim sistemleri altında çalışabilmesi için .NET Framework gerektirmemektedir. Bu durum, programın daha hızlı çalışmasını ve daha az bağımlılıkla; daha taşınabilir olmasını sağladığı için kullanışlıdır. Desteklenen Windows sürümleri Windows 7, 8, 8.1, 10 ve 11.

Oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
Facebook0
Twitter20